اسدالله امرایی

اسدالله امرایی

اسدالله امرايي، روزنامه‌نگار و مترجم، متولد 1339 در محله‌ي صفاييه‌ي شهرري است. او کار ترجمه را از نوجوانی آغاز کرد و نخستين ترجمه‌اش را که داستانی از آنجليكا گيبز – نويسنده‌ي آفريقاي جنوبي – بود در روزنامه‌ي اطلاعات منتشر کرد. او فارغ‌التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی است و از سال 1360 با مطبوعات همکاری می‌کند. امرايي تاكنون علاوه بر فعاليت در رسانه‌ها و چاپ آثاري در نشريات متعدد، ده‌ها كتاب از نويسندگان و شاعراني چون ارنست همينگوي، توبياس وولف، طاهر بن جلون، ايزابل آلنده، سرخيو سيناي، ساندرا سيسنروس، رابرت شپرد، فرانتس كافكا، پالومينا مولرو، ماريو وارگاس يوسا، ريموند كارور، دواين كلاريج، آرتور كستلر، استيو ماس، ژوزه ساراماگو، ماريانا سولانت، كارلوس فوئنتس، جي بوير، سيلويا پلات، جيمز جويس و گابريل گارسيا ماركز ترجمه كرده است.

http://asadamraee.com/default.aspxasadamraee@gmail.com

مقایسه کتاب (0)


با چشمان شرمگین

با چشمان شرمگین

..

26,000ریال

بینایی (گالینگور)

بینایی (گالینگور)

ویژگی اثر: ساراماگو نویسنده ی پرتغالی برنده ی جایزه نوبل ادبیات سال 1998 که در بیشتر آثارش از تمثیل های فراوان استفاده می کند. در توضیح این رمان آمده است: «این رمان ادامه ی رمان کوری می باشد. سا..

380,000ریال

خرده خاطرات

خرده خاطرات

خرده خاطرات حکایت زندگی من و توست. با خواندن این خاطرات درمی یابیم که زندگی همه ی ما کم و بیش یک جور است. شیطنت های دوران کودکی عاشقی و عشق های نافرجام نوجوانی و پا گذاشتن به دوران منطق و حسابگری. خ..

115,000ریال

شوکران شیرین

شوکران شیرین

در این کتاب نمونه‌هایی از آثار طنزپردازان جهان را گرد آورده‌ایم که هر کدام نوع خاصی از طنز را در خود باز می‌تاباند. در این مجموعه از آثار نویسندگان گذشته و حال بهره جسته‌ایم. دوستان مترجم و سروران ..

220,000ریال

پرده ی نقره ای

پرده ی نقره ای

از سال 1915 همه ساله مجموعه‌ای به‌گزین‌شده از داستان‌هایی که در نشریات تخصصی ادبی و حتی عمومی به چاپ می‌رسد پس از طی مراحل خاصی از داوری تحت عنوان بهترین داستان‌های کوتاه امریکایی انتخاب و منتشر می‌ش..

90,000ریال

کوری (گالینگور)

کوری (گالینگور)

ژوزه ساراماگو در رمان خود کابوسی هولناک را باز می آفریند. جامعه شهری پیشرفته ای با همه ی امکانات ناگهان به بربریت بازمی گردد و کل ساختار زندگی جمعی به انحطاط کشیده می شود. رشته های الفت و تعهد از هم م..

550,000ریال

بینایی (شمیز)

بینایی (شمیز)

ویژگی اثر: ساراماگو نویسنده ی پرتغالی برنده ی جایزه نوبل ادبیات سال 1998 که در بیشتر آثارش از تمثیل های فراوان استفاده می کند. در توضیح این رمان آمده است: «این رمان ادامه ی رمان کوری می باشد..

450,000ریال

شبح آنیل

شبح آنیل

  شبح آنیل خواننده را به اعماق جامعه‌ی استبدادزده و پرآشوب سری‌لانکا می‌برد و او را با جنگ بی‌رحمانه در آن سرزمین آشنا می‌کند. آنیل تیسرا دختر جوانی است ک..

240,000ریال

نمایش 1 تا 8 از 10 (2 صفحه)