اصغر نوری

اصغر نوری

اصغر نوری متولد مردادماه 1355 در شهر تبریز است. او مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر دارد. او افزون بر مترجم، نمایش‌نامه‌نویس و کارگردان تئاتر نیز هست و در حوزه‌ی ادبیات داستانی و نمایشی کتاب‌هایی را ترجمه کرده است.

http://asnouri.blogfa.com/asgharnouri@yahoo.com

مقایسه کتاب (0)


بازی و شکار

بازی و شکار

تا دید دست مو پشتم قایم کردم، روشو برگردوند. این جا بود که به خودم گفتم «یه چیزی بگو!». ولی ترسیدم کار خراب شه. واسه همین معطلش نکردم، رفتم جلو و چاقو رو تا دسته فرو کردم تو شکمش. صدایی نداد. همون جور..

70,000ریال

بی سواد و فرقی نمی کند

بی سواد و فرقی نمی کند

آگوتا کریستوف متولد 1935 در مجارستان بعد از چاپ چهار رمان «دفتر بزرگ» «مدرک» «دروغ سوم» و «دیروز» بین سال¬های 1985 تا 1999 که او را به یک نویسنده¬ی جهانی تبدیل کردند «بی¬سواد» را در سال 2004 و ..

230,000ریال

دروغ سوم

دروغ سوم

-بله زندگی هایی هست که از غمگین ترین کتاب ها هم غم انگیزترند.می گوید:بخشی از کتاب دروغ سوم:در جوابش می گویم که من تلاش می کنم قصه های واقعی بنویسم ولی، یک دفعه قصه به خاطر همان واقعی بودنش غیرقابل تحم..

290,000ریال

دفتر بزرگ

دفتر بزرگ

آگوتا کریستوف معروف ترین نویسنده ی معاصر سوئیسی مجاری الاصل است که با نوشتنِ تریلوژی دوقلوها به شهرتی جهانی دست یافت. خواننده های بی شمار آثار او مجذوب و مبهوت نثری شدیداً مینی مالیست می شوند که سرسخ..

280,000ریال

دیروز

دیروز

من هم تشنه بودم سرم را عقب دادم و خودم را رها کردم تا بیفتم وسط درخت ها . صورتم را فرو کردم توی گل سرد و دیگر تکان نخوردم من این طور مردم به زودی تنم با زمین یکی میشود..

185,000ریال

مدرک

مدرک

امروز یک نامه دریافت کردم یک نامه رسمی. آنجاست، روی میزم می توانید بخوانیدش. نامه اعاده حیثیت توماس است، نامه بی گناهی اش. هیچ وقت شک نداشتم که او بی گناه است. آنها برام نوشته اند: شوهرتان بی گناه بود..

280,000ریال

سه گانه دوقلو  ها

سه گانه دوقلو ها

جنگ، استبداد و تمام شکل های تبعید،شکاف عمیقی به بار می آورند.سه گانه ی آگوتا کریستوف،بازبانی ساده و موجز که به طنزی گزنده آغشته شده، نوعی سرگشتگی را روایت می‎ کند که حاصل همان شکاف است؛شکافی که تاثیر ..

850,000ریال

میخ ها

میخ ها

شعرهای آگوتاکریستوف با موج ها و توفان های قصه های کوچک تیز و برنده شده اند.ریتم و جنبه ی موسیقیایی این شعرها وقتی ظاهر می شود که ان ها را با صدای بلند می خوانیم. در این کتاب، خواننده با سبکی بی زینت ..

260,000ریال

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)