بادبادک باز

بادبادک باز

590,000ریال
تولید کننده:انتشارات مروارید
مولفان: پریسا سلیمان زاده (مترجم), خالد حسینی (نویسنده)
چاپ: 16
شابک: 9789645851922
صفحات: 475
جلد: شمیز
قطع: رقعی
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1399
موجودی موجود در انبار

توضیح کوتاه

بادبادک باز اولین اثر منتشر شده از خالد حسینی است که به زبان انگلیسی نوشته شده است. خالد حسینی با انتشار این کتاب به موفقیت های چشمگیری نائل شده است.راوی داستان امیر است، نویسنده افغانی پشتو...

بادبادک باز اولین اثر منتشر شده از خالد حسینی است که به زبان انگلیسی نوشته شده است. خالد حسینی با انتشار این کتاب به موفقیت های چشمگیری نائل شده است.راوی داستان امیر است، نویسنده افغانی پشتون تبار مقیم امریکا.

 امیر تمام کودکی خود را به همراه پدرش و خدمتکار هزاره ای و فرزندش حسن در افغانستان گذرانده است.

حسن دوست صمیمی امیر در تمام دوران کودکی اش بوده است،دوستی بی ریا و بی غل و غش.در همین دوران یعنی در زمانی که افغانستان هنوز به دست طالبان نیفتاده بود، کودکان افغانی زمستان ها بادبادک می پرانند، بعد از یک مسابقه بادبادک پرانی که ،امیر و حسن برنده مسابقه شده بودند،امیر به حسن خیانت می کند و باعث می شود او و پدرش به هزاره جات باز گردند.

این خیانت تا سالها بعد نیز روح امیر را آزرده می کرد.امیر  بعد از چندین سال زندگی در آمریکا برای جبران خیانتی که مرتکب شده بود به افغانستان باز می گردد.


از آن جایی که نویسنده در این رمان مضامینی چون خیانت،پشیمانی،دوستی و عشق بین پدر و فرزند را به تصویر کشیده است و این مضامین،مضامینی جهانی است نه صرفا مسائلی  میان افغان ها،بادبادک باز به رمانی مورد علاقه و پسند ملیت های مختلف تبدیل شده است.انتشارات مرواریدازاین نویسنده دو رمان هزار خورشید تابان,وآوادرکوه ها پیچید را با ترجمه زیبا گنجی وپریسا سلیمان زاده منتشر کرده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات مرتبط

هزار خورشید تابان
اورندا

اورندا

480,000ریال
بادبادک باز جیبی
دعای دریا

دعای دریا

150,000ریال