خودتان را ارتقاء دهید

خودتان را ارتقاء دهید

250,000ریال
تولید کننده:انتشارات مروارید
مولفان: علی قادری (مترجم), ندا جلیلی نیا (مترجم), دن شابل (نویسنده)
چاپ: 1
شابک: 9789646542587
صفحات: 288
جلد: شمیز
قطع: رقعی
موجودی موجود در انبار

توضیح کوتاه

در مقدمه این کتاب چنین می خوانیم :باید هدف اصلی شما این باشد که احتمال موفقیت تان را افزایش دهید تا یکی از آن افراد خاص و استثنایی باشید که به اهداف خود می رسند و در زندگی شان تغییر و تحولی ...

در مقدمه این کتاب چنین می خوانیم :

باید هدف اصلی شما این باشد که احتمال موفقیت تان را افزایش دهید تا یکی از آن افراد خاص و استثنایی باشید که به اهداف خود می رسند و در زندگی شان تغییر و تحولی واقعی ایجاد می نمایند. رسیدن شما به موفقیت، بیشتر از هر عامل دیگری، به خود شما بستگی دارد.

برای اینکه توانایی های بالقوه خود را به فعل در بیاورید باید توجه خود را بر روی اهداف شغلی تان، کار و تلاش سخت و عوامل اصلی موفقیت متمرکز نمایید.

تا جایی که ممکن است خودتان را از شر بلاتکلیفی و بی برنامه گی خلاص کنید. باید زندگی تان را طوری سامان دهی کنید که احتمال دست یابی شما به اهداف شغلی تان، بسیار بالا باشد.

بین آنچه که می خواهید و این که چگونه می توانید از طریق کار و تلاش سخت به خواسته تان برسید، یک رابطه علت و معلولی وجود دارد که باید به آن پی ببرید. باید بر تمام ابعاد زندگی خود تسلطی کامل داشته باشید و آینده تان را خودتان بسازید. هیچ چیز را به شانس واگذار نکنید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات مرتبط

زنانگی و بدن

زنانگی و بدن

180,000ریال
جادوی فکر بزرگ نصف وزیری