زیباترین جای جهان این جاست

زیباترین جای جهان این جاست

260,000ریال
تولید کننده:انتشارات مروارید
مولفان: منصوره رحیم زاده (مترجم), فرانسسک میرالس (نویسنده)
چاپ: 3
شابک: 9789641914664
صفحات: 160
جلد: شمیز
قطع: رقعی
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: 14 آبان 1398
موجودی موجود در انبار

توضیح کوتاه

در بخشی از این رمان می خوانیم: تو مدام از کارهایی که در گذشته انجام ندادی با آنها را بد انجام داده ای گلایه می کنی. طوری که انگار این کار فایده ای دارد. چرا خودت را نمی بخشی و به خودت یادآور...

در بخشی از این رمان می خوانیم: تو مدام از کارهایی که در گذشته انجام ندادی با آنها را بد انجام داده ای گلایه می کنی. طوری که انگار این کار فایده ای دارد. چرا خودت را نمی بخشی و به خودت یادآوری نمی کنی که همیشه بیشترین تلاشت را کرده ای؟ انسان ها این حق را دارند که به تدریج کامل شوند. لازم است گذر عمر، چیزی جز موی سفید برای ما به ارمغان بیاورد.

این کتاب که برخی از منتقدان نشریات اروپایی از آن به عنوان زیباترین رمان دنیا یادکرده اند، با سادگی و بخشندگی نویسنده خود، به بینش خوانندگانش به بهترین شکل عمق و جهت می دهد و با توصیفی روانشناسانه، فلسفی و عمیق از خوشبختی سخن می گوید:

داستان این رمان با تصمیم زن جوانی با عنوان «ایریس» برای خودکشی شروع می شود ولی او در مسیر رفتن به مکانی که برای خودکشی انتخاب کرده است با کافه ای با عنوان «زیباترین جای جهان اینجاست» آشنا می شود و این سرآغاز تحولاتی تازه در زندگی اوست

وی برای نگارش این کتاب که به دوازده زبان دنیا ترجمه شده است از همکاری دیگر نویسنده اسپانیایی؛ کاره سانتوس نیز بهره برده است.

 میرالس که در زمینه خودسازی و خودشناسی نیز آثاری خلق کرده، در آثار ادبی خود با نگاهی روان شناسانه و عمیق به زندگی و روابط انسان ها می پردازد.

فرانسسک میرالس نویسنده، مترجم و موسیقی دان اسپانیایی صاحب آثار متعددی است که تاکنون به بسیاری از زبان های دنیا ترجمه شده و چندین جایزه ی ادبی برای وی به ارمغان آورده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات مرتبط

سنتائور

سنتائور

95,000ریال
بودا در اتاق زیر شیروانی
کمی قبل از خوشبختی
اعتراف

اعتراف

490,000ریال
میراث اورهان

میراث اورهان

240,000ریال
چیز غریبی در سرم
از ما نیست

از ما نیست

260,000ریال
خطابه سقوط رم

خطابه سقوط رم

140,000ریال