هنگامه علی بیک

دكتر هنگامه علي‌بيك در سال 1341 خورشيدي در تهران زاده شد. دوره‌هاي ابتدايي و متوسطه را در اين شهر گذرانيد. در سال 1358 براي ادامه‌ي تحصيل عازم كشور اتريش گرديد. پس از گذرانيدن دوره‌ي پيش‌دانشگاهي در رشته‌ي زيست‌شناسي انسان و جانورشناسي، از دانشگاه وين فارغ‌التحصيل و به اخذ مدرك دكترا نائل شد. وي، مدت 3 سال در بيمارستان A.K.H. وين با همكاري پروفسور كريش و دستيارانش درباره‌ي غدد neuroendocrin به پژوهش پرداخت و نتيجه‌ي آن مقاله‌اي است كه در مجله‌ي علمي Laboratory Investigation چاپ بوستون درج گرديده است. طي سال‌هاي 1989 تا 1993 ميلادي در شركت‌هاي دارويي ـ تحقيقاتي «والدهايم» و «ساندوز» شهر وين به كار اشتغال داشت. وي، در سال 1373 به ميهن بازگشت و از همان تاريخ به‌عنوان عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي مشغول كار شد.


مقایسه کتاب (0)


تکامل موجودات زنده

تکامل موجودات زنده

علم تکامل از سویی برای موجودات زنده نیایی مشترک می یابد و از سوی دیگر، تنوع موجودات زنده و تفاوت های شکل گرفته میان آنها را روشن می کند. کتاب تکامل موجودات زنده با معرفی و ارایه ی تاریخچه ای از اندیشه..

320,000ریال

گذری بر سیر تکاملی موجودات زنده
چپ دست ها بدانند

چپ دست ها بدانند

ترجیح به استفاده از دست چپ، چپ‌دستی نام دارد. با آن‌که تا چندی پیش چپ‌دست‌ها را افرادی بی‌دست‌وپا و حواس‌پرت می‌شناختند و از جامعه طرد می‌شدند، طی دهه‌های اخیر از چپ‌دستی به‌عنوان یک صفت مفید یاد می‌ک..

210,000ریال

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)